linglord.com » Tłumaczenia medyczne

wyœlij zapytanie

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia farmaceutyczne

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia informatyczne

Tłumaczenia przysięgłe

Relacje inwestorskie

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia szeptane

Tłumaczenia towarzyszące

Tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenia medyczne

tłumaczenia medyczne 

Tłumaczenia medyczne to szczególny rodzaj tłumaczeń, wymagający fachowej wiedzy z wielu dziedzin (nie tylko medycyny, ale również farmakologii, fizyki medycznej oraz przepisów prawa dotyczących opieki zdrowotnej). To także ogromna odpowiedzialność, ponieważ tłumaczone teksty dotyczą zdrowia i życia ludzkiego. Dlatego teksty medyczne to dla nas zawsze nie tylko ogromne wyzwanie, ale i zaszczyt, że nasi Klienci obdarzyli nas zaufaniem.

Naszą ofertę tłumaczeń medycznych kierujemy przede wszystkim do zakładów opieki zdrowotnej, klinik oraz lekarzy medycyny i lekarzy stomatologów.

Wszystkie nasze tłumaczenia medyczne są konsultowane z danym klientem oraz lekarzami medycyny lub lekarzami stomatologami. Realizując zlecenie z zakresu medycyny, opieramy się na literaturze fachowej, ponieważ w przypadku tak specjalistycznych tłumaczeń słowniki to źródło niewystarczające i zawodne.

Na naszym koncie mamy między innymi tłumaczenie pełnej dokumentacji ISO dla jednej z wiodących klinik okulistycznych w Warszawie (referencje na życzenie).

O NAS  -   TŁUMACZENIA  -   KLIENCI   -   POLITYKA PRYWATNOŚCI  -  DOŁĄCZ  -   MAPA STRONY  -   REGULAMIN  -   KONTAKT

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.  Wiecej informacji